KURUMSAL

Hakkımızda

2008 Yılında PLAZMA ve OKSİJEN kesim yaparak faaliyete başlayan firmamız 2017 yılında yapılan yatırım ile LAZER KESİM alanında faaliyete devam etmektedir. Dudullu Organize Sanayi Bölgesi DES  Sanayi  Sitesinde bulunan üretim alanıyla, İstanbul ve çevre illeri yoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin  birçok noktasından gelen üretim taleplerini değerlendirerek müşterilerine çözüm sunmaktadır.

     Yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerimize üst düzeyde hizmet,  esnek, yenilikçi ve başarı odaklı yönetim anlayışının getirmiş olduğu avantajları kullanarak, kurumsal yapısını gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran firmamız, doğru zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu doğru yatırımlarla, sektörünün en çok tanınan ve takdir edilen şirketleri arasında yerini almayı hedeflemiştir.
 
      CNC olarak Lazer Kesim (ERMAKSAN 6 KW 2020X4049), Oksijen ve Plazma kesim, Abkant Büküm, Ferforje Sac İmalatı, Giyotin kesim, gibi birçok diğer sac işleme operasyonlarıyla müşterilerinin taleplerini tek bir noktada karşılayabilecek pozisyonda yer almaktadır.
 
      Mevcut müşterilerimiz üzerinde yapılan inceleme neticesinde yoğun olarak Makine Gövdeleri, Makine Parçaları, Asansör, Vana sistemleri, İnşaat Ürünleri, Otomotiv, Havalandırma Kanalları, Metal Raflar, Petrol rafineri depoları,  Endüstriyel Aletler, Tüketici Ürünleri sektörlerinde bulunan müşterilere hizmet verildiği tespit edilmiştir.
 
       Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu yüksek tecrübeler neticesinde müşterilerinin beklentilerini doğru değerlendirerek, hizmet anlayışı yapısını müşteri talepleri merkezine oturtan şirketimiz, beklentisi üst düzey olan müşterilerimize yönelik kalite ve hizmet anlayışıyla fark yaratmaya devam etmiştir.
 
        Saç işleme sektörün eksikliklerini fark yaratma Vizyonuyla değerlendiren ATALAR METAL alanında hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Başarısını müşterilerinin ve çalışan personelin başarısına bağlayan bir şirket olarak kaliteli, uygun fiyat ve hızlı hizmet gibi bir arada sunulması tecrübe ve yetenek isteyen beklentilerinizin karşılanması için her gün daha çok çalışan ATALAR METAL ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz ile iş yapmaktan keyif duyarız. 

 

©2018 - ATALAR METAL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi